Martin Iterský

Pozice kondičního trenéra: 

  • 2020 – kondiční trenér U20 České hokejové reprezentace
  • 2019 – 2020 Strength & Conditioning Coach of KHL team Metallurg Magnitogorsk
  • 2018 – 2019, kondiční trenér Svazu Ledního Hokeje pro projekt “Dukla” (reprezentanti U19 a U20) v týmu HC Stadion Litoměřice
  • 2018 kondiční trenér A-týmu České hokejové reprezentace (účastník Euro Hockey Tour, MS 2018)
  • 2015 – 2018 kondiční trenér A-týmu HC Sparta Praha
  • 2015 – 2019 kondiční trenér tenistů: Dagmar Dudlákové, Alice Rusové
  • 2014 – 2016 kondiční trenér Akademie HC Sparta Praha (kategorie juniorů a staršího dorostu)
  • 2014 – 2017 kondiční trenér profesionálních hokejistů: Tomáš Plekanec (Montreal Canadiens/ NHL),  Lukáš Lhoták (Ambri Piotta/ NLA Švýcarsko), Filip Novotný (Metallurg Novokuzněck/ KHL)
  • 2014 – 2016  kondiční trenér profesionálních  fotbalistů: Matěj Vydra (FC Reading/ Championschip), Daniel Pudil (Sheffield  Wednesday FC/ Championschip) 
  • 2008 – 2014 kondiční  trenér v hokejové škole Czech International Hockey Camp

 

Výsledky a úspěchy:

  • ————— – METALLURG MAGNITOGORSK (KHL 19/20)
  • Čtvrtfinále – HC STADION LITOMĚŘICE (I. Liga 18/19)
  • Čtvrtfinále – ČESKÁ HOKEJOVÁ REPREZENTACE (MS DÁNSKO 2018)
  • Osmifinále – HC SPARTA PRAHA (ELH 17/18)
  • Stříbro – HC SPARTA PRAHA (Champions League 16/17)
  • Čtvrtfinále – HC SPARTA PRAHA (ELH 16/17)
  • 3. místo v základní části – HC SPARTA PRAHA (ELH 16/17)
  • Stříbro – HC SPARTA PRAHA (ELH 15/16)
  • 2. místo v základní části – HC SPARTA PRAHA (ELH 15/16)
  • Osmifinále – HC SPARTA PRAHA (Champions League 15/16)
  • Stříbro – HC SPARTA PRAHA U20 (DHL Extraliga Juniorů 15/16)
  • 1. místo v základní části – HC SPARTA PRAHA U20 (DHL Extraliga Juniorů 15/16)
  • Bronz – HC SPARTA PRAHA ST. DOROST (NEON EXTRALIGA St. Dorostu 15/16)
  • 2. místo v základní části – HC SPARTA PRAHA (NEON Extraliga St.Dorostu 15/16)
  • 8.1.2016 – Open Air Game: Kometa BRNO – HC SPARTA PRAHA 2:4 (21.500 diváků)

 

Spolupráce s mladými sportovci, kteří se později stali profesionály

  • Dagmar Dudláková (tenis)
  • Alica Rusová (tenis)
  • Albert Michnáč,  4 roky společná individuální letní příprava
  • Martin Procházka
  • Ondřej Procházka
  • David Bernád
  • Kryštof Hrala
  • Vojtěch Komárek
  • Sebastián Janda
  • Vojtěch Zeleňák
  • Radek Jeřábek
  • Tomáš Schwamberger
  • Adam Wolf
  • Jakub Wojnar

 

Lektorská činnost: 

  • 2019 – 2020 zakladatel a lektor,  D.tale by Ity coach
  • 2018 – 2020, lektor  společnosti Kaiser Fitness pro ČR a Slovensko
  • 2017 – 2019, lektor kurzů a workshopů Next Step In Education
  • 2017 – 2020,  master trainer, lektor a zástupce společnosti Procedos AB pro Českou a Slovenskou republiku 
  • 2015 – 2020, lektor kondičního tréninku pro Český Svaz Ledního Hokeje
  • 2014 – 2016 lektor kurzů závěsný systém, balanční pomůcky, trenérský kurz, Fitpraha
  • 2013 školitel předmětu fitness UK FTVS

 

Trenérské začátky: 

  • 2011 – 2012 master trenér ve fitness klub Holmes Place Premium Anděl 
  • 2010 – 2013 osobní trenér Holmes Place Premium Anděl,  specializace: vyrovnávání svalových disbalancí, náprava pohybových stereotypů, redukce hmotnosti
  • 2009 – 2011 běžecký trenér ve společnosti Nike Česká republika

 

Instruktor skupinových lekcí: 

  • 2015 – 2018 Nike NTC Trainer – jeden z deseti trenérů pro Českou republiku ve společnosti Nike
  • 2011-2013 Instruktor skupinových lekcí  Les Mills (Body Pump, CX Worx)

 

Trenérské stáže: 

  • 2017 – Jiří Dostál (Centrum SportMed) 
  • 2015 – Seth Roland (Švédsko) 
  • 2015 – Pierre Allard (Montreal Canadians) 
  • 2014 – Red Bull Academy (Salzburg) 

 

Kurzy a certifikace:

  • 2019 – Neurotyping: Founding Principles Ballistic Advanced Training Institute
  • 2019 NSCA HOCKEY Clinic
  • 2018 – National Certificate Strength & Conditioning (Final exam) EPI
  • 2018 NSCA HOCKEY Clinic
  • 2017 – National Certificate Strength & Conditioning (Phase2) EPI
  • 2017 – DNS – Sportovní kurz III a závěrečná zkouška (certifikovaný DNS trenér, https://bit.ly/2EZ8JjJ)
  • 2017 – National Certificate Strength & Conditioning (Phase1) EPI
  • 2016 – Procedos – Master Trainer Education (Švédsko)
  • 2016 – DNS Sportovní kurz II.
  • 2016 – Procedos – Trainer education (Švédsko)
  • 2016 – ISL – Novinky ve sportovní medicíně – Dechová limitace
  • 2016 – DNS Sportovní kurz I. (Dynamická neuromuskulární stabilizace podle prof. Koláře) 
  • 2015 – Nike – NTC trainer workshop II.
  • 2015 – Anatomy trains I. (Thomas Mayers)
  • 2015 – ISL – Workshop: Fyziologie pohybu v tréninku ledního hokeje
  • 2015 – Nike – NTC trainer workshop I.
  • 2013 – Kurz vývojové kineziologie (Václav Rázl) 
  • 2013 – Holmes Place – Kontroverzní fitness II (V. Rázl)
  • 2013 – Holmes Place – kontroverzní fitness I (V. Rázl)
  • 2013 – Funkční trénink pro výkonnostní sportovce
  • 2012 – Holmes Place – Matrix Lunge 
  • 2012 – Holmes Place – Diagnostika hlubokého stabilizačního system 
  • 2012 – Holmes Place – Vývojová kineziologie ve fitness
  • 2012 – Holmes Place – Diagnostika postury
  • 2011 – FACE Czech Academy – CORE pro fitness
  • 2011 – Zbyněk Petr – BOSU Balance a jeho použití ve fitness
  • 2011 – Zbyněk Petr – workshop – Zdravotně-funkční trénink
  • 2011 – Holmes Place – PTFC Personal Trainer level 2 (interní školení) 
  • 2011 – Power plate International – Core Fundamentals: Level 2
  • 2011 – Flowin Basic
  • 2011 – Les Mills instructor  (Body Pump, CX Worx)
  • 2010 – TRX Suspension training
  • 2010 – Gravity
  • 2010 – Holmes Place – PTFC Personal Trainer level 1 
  • 2010 – Power plate International – Core Fundamentals: Level 1 
  • 2009 – Absolvent Fitness institutu tonus Dr. Tlapáka (osvědčení o rekvalifikaci) 
  • 2009 – Instruktor a cvičitel lyžování (FTVS UK)
  • 2009 – Rekondiční masér (FTVS UK)
  • 2009 – Plavecký záchranář (FTVS UK)
  • 2008 – Kondiční trenér – cvičitel (FTVS UK)

 

Menu